Християнський сайт RadChristian

Вівторок, 14.05.2024, 15:42

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Ативірус - Форум | Реєстрація | Вхід

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Технічний форум » Технічні запитання. Комп'ютер. Операційні систами... » Ативірус (Антивірусні програми)
Ативірус
radchristian Дата: П`ятниця, 28.12.2007, 20:03 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори:
Повідомлень: 152
Статус: Оффлайн
Яким антивірусом хто користується і чому? Я NOD32! smile

Нужно жизнь прожить так, чтоб не было мучительно больно за бесцельно прожитые годи.
 
Leon Дата: Субота, 29.12.2007, 22:04 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Користувачі:
Повідомлень: 2
Статус: Оффлайн
Привіт! досить таки несподівана поява сторінки,але приємно. Бачу, Радивилів хоть і маленьке містечко, а слідів в неті лишає достатньо,і це радує. А на рахунок антивіра то я невикористовую ніякий, просто нетреба гуляти там де не варто. Час від часу використовую сканер від каспера.
 
radchristian Дата: Субота, 29.12.2007, 23:14 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори:
Повідомлень: 152
Статус: Оффлайн
Quote (Leon)
Привіт! досить таки несподівана поява сторінки,але приємно. Бачу, Радивилів хоть і маленьке містечко, а слідів в неті лишає достатньо,і це радує.

Завжди з маленького починається велика справа! Можливість, яку Бог подарив непотрібно пропускати, іншої може не бути.

Quote (Leon)
А на рахунок антивіра то я невикористовую ніякий, просто нетреба гуляти там де не варто. Час від часу використовую сканер від каспера.

Непотрібно гуляти, принесли флешку, а там троян. В мене стояла одна, а як провірив НОДом то ще 8 вірусів знайшов sad


Нужно жизнь прожить так, чтоб не было мучительно больно за бесцельно прожитые годи.
 
nick Дата: П`ятниця, 22.02.2008, 16:04 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Користувачі:
Повідомлень: 11
Статус: Оффлайн
Avast

nick
 
radchristian Дата: Понеділок, 25.02.2008, 18:04 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори:
Повідомлень: 152
Статус: Оффлайн
Ну і як, віруси перехвачує?

Нужно жизнь прожить так, чтоб не было мучительно больно за бесцельно прожитые годи.
 
nick Дата: Четвер, 28.02.2008, 18:31 | Повідомлення # 6
Рядовой
Група: Користувачі:
Повідомлень: 11
Статус: Оффлайн
Кажуть кращi Panda, Symantek,Касперський,але на Avast нема нарiкань ,так як в роботi я його бачив рiдко.

nick
 
НАРКОМАН Дата: Вівторок, 05.08.2008, 23:35 | Повідомлення # 7
Рядовой
Група: Користувачі:
Повідомлень: 3
Статус: Оффлайн
привіт я наркоман)

Додано (05.08.2008, 23:33)
---------------------------------------------
якшо колбюся мені Антівірус поможе????

Додано (05.08.2008, 23:35)
---------------------------------------------
О=о в мене ше 1 питаня В мене великий понос напатає коли я за компом. шо робить колотися?


я наркоман всым понятно?
 
radchristian Дата: Субота, 09.08.2008, 13:24 | Повідомлення # 8
Admin
Група: Адміністратори:
Повідомлень: 152
Статус: Оффлайн
НАРКОМАН,
Думаю шановний тобі потрібно до лікаря звернутись, в них і від поносу і від дурості ліки знайдуться. biggrin


Нужно жизнь прожить так, чтоб не было мучительно больно за бесцельно прожитые годи.
 
vip Дата: Понеділок, 18.08.2008, 13:47 | Повідомлення # 9
Сержант
Група: Користувачі:
Повідомлень: 26
Статус: Оффлайн
нод 32 , но так як я тестую різні операційні системи , і тому подібне , є досвід користування , і хочу вас порадувати ні одна антивіруска не 100 % гарантії

Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
 
radchristian Дата: Понеділок, 18.08.2008, 21:49 | Повідомлення # 10
Admin
Група: Адміністратори:
Повідомлень: 152
Статус: Оффлайн
Якщо чекати 100% захисту, то можна розчаруватись. 100% неможе гарантувати ні одна антивірусна, але оптимальний варіант потрібно для себе вибирати.

Нужно жизнь прожить так, чтоб не было мучительно больно за бесцельно прожитые годи.
 
vip Дата: Вівторок, 19.08.2008, 12:24 | Повідомлення # 11
Сержант
Група: Користувачі:
Повідомлень: 26
Статус: Оффлайн
Quote (radchristian)
Якщо чекати 100% захисту, то можна розчаруватись. 100% неможе гарантувати ні одна антивірусна, але оптимальний варіант потрібно для себе вибирати.

цікаво тоді який для тебе опимальний варіант , добре хоч я тебе порадую треба мати в своїх ресурсах куча інфо , і слідкувати за самими останніми вірусами занати їх дію , чому я це говорю , бо зараз вони є всюди і вони є невідємні , добавлю таку інфо

Метод перевірити комп на віруси

Заходимо з допомогою браузера Internet Explorer (саме ним, в інших браузерах не працює sad ) на сайт лабораторії Касперського
http://www.kaspersky.ru/virusscanner
там клацаємо по кнопці "Kaspersky Online Scanner", погоджуємось з ліцензією і встановленням компонента ActiveX і за деякий час маємо запущену "легку" версію антивіруса касперського з найновішими базами. Тепер можна перевірити ними свій комп'ютер.

Недоліки evil
1) потрібний доступ в інтернет
2) ~ 25Мб трафіку
3) IMHO не всі типи вірусів можна виявити таким чином
4) віруси тільки знаходить, опції лікування нема
5) сканує повільніше ніж стандартний касперський

Переваги :good:
1) не інсталюється на комп, не потрібно навіть перезавантажуватись
2) не сповільнює комп, не займає місця в оперативці коли не використовується
3) багато трафіку споживає тільки 1 раз, при майбутніх запусках скачує тільки оновлення (до 200Кб)
4) працює! ефективно знаходить поширені зараз віруси
5) якщо вірус не сильно хитрий - можна його і вручну стерти
6) можна порівняти які віруси бачить інстальований антивірус, а які онлайновий, потім буде як доказувати який з антивірусів найкращий wink


Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )

Повідомлення відредагував vip - Вівторок, 19.08.2008, 12:25
 
radchristian Дата: Вівторок, 19.08.2008, 12:57 | Повідомлення # 12
Admin
Група: Адміністратори:
Повідомлень: 152
Статус: Оффлайн
Колись я мав діло з каспером, після неї знайшов 15 віруів NODом 32 після цього пересів на NOD32 він набагато легший. Але є багато хто користується каспером. Багато залежить і від машини яка в тебе.

А в компі треба мати антивірус, багато вірусів приходить з дисками та флешками cool


Нужно жизнь прожить так, чтоб не было мучительно больно за бесцельно прожитые годи.
 
vip Дата: Вівторок, 19.08.2008, 13:20 | Повідомлення # 13
Сержант
Група: Користувачі:
Повідомлень: 26
Статус: Оффлайн
Quote (radchristian)
Колись я мав діло з каспером, після неї знайшов 15 віруів NODом 32 після цього пересів на NOD32 він набагато легший. Але є багато хто користується каспером. Багато залежить і від машини яка в тебе.

А в компі треба мати антивірус, багато вірусів приходить з дисками та флешками cool


навіть в ворді є вірус недавно такий винайшли ,це по 2 я б тобі ррекомендував перевірити твій пк на трояни , бо факт нод того може пропустити cool


Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
 
radchristian Дата: Вівторок, 19.08.2008, 13:32 | Повідомлення # 14
Admin
Група: Адміністратори:
Повідомлень: 152
Статус: Оффлайн
Згідний

Нужно жизнь прожить так, чтоб не было мучительно больно за бесцельно прожитые годи.
 
winner Дата: Субота, 01.11.2008, 21:20 | Повідомлення # 15
Рядовой
Група: Користувачі:
Повідомлень: 5
Статус: Оффлайн
Привіт!
Постійно користуюсь NOD32, але час від часу користуюсь каспером для "разнообразия" wacko
bye
 
Форум » Технічний форум » Технічні запитання. Комп'ютер. Операційні систами... » Ативірус (Антивірусні програми)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Форма входу

Погода

Пошук

Наше опитування

Ваша оцінка сайту
Всього відповідів: 200

Статистика