Християнський сайт RadChristian

Вівторок, 14.05.2024, 07:05

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Побачення - Форум | Реєстрація | Вхід

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Загальний Християнський форум » Відносини. Шлюб. Сім'я. » Побачення
Побачення
radchristian Дата: П`ятниця, 28.12.2007, 20:07 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори:
Повідомлень: 152
Статус: Оффлайн
Є багато різних думок про побачення. На вашу думку, як і де можна зусрічатись, і чи в загалі потрібно?

Нужно жизнь прожить так, чтоб не было мучительно больно за бесцельно прожитые годи.
 
юлія Дата: Четвер, 07.02.2008, 17:25 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Користувачі:
Повідомлень: 1
Статус: Оффлайн
я думаю це не потрібно, так як це рано чи пізно може призвести до гріха

завжди думай що говориш
 
radchristian Дата: Четвер, 07.02.2008, 19:33 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори:
Повідомлень: 152
Статус: Оффлайн
Quote (юлія)
може призвести до гріха

Згідний на всі сто. Але дехто думає, що без побачення вони не зможуть взнати один одного.
Шановні, що ви думаєте про це?


Нужно жизнь прожить так, чтоб не было мучительно больно за бесцельно прожитые годи.
 
radchristian Дата: Понеділок, 18.02.2008, 12:32 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Адміністратори:
Повідомлень: 152
Статус: Оффлайн
cry cry cry

Нужно жизнь прожить так, чтоб не было мучительно больно за бесцельно прожитые годи.
 
romas Дата: Понеділок, 18.02.2008, 17:24 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Користувачі:
Повідомлень: 3
Статус: Оффлайн
Юлічка якщо не секрет мені хотілося б знати скільки вам років.
На рахунок стверджень вами і шановним адміном про те що побачення це безглуздо можу сказати одне ви сильно помиляєтесь, під означенням побачення я розумію приємне проведення часу двох закоханих будь то ресторан, будинок чи прогулянка на природі байдуже.Тай про який гріх ви говорите всі ми люди мислячі і ніколи не допустимо того чого не хочемо, а звіци й висновок проблема не в відносинах і побаченнях, а перш за все в вас самих десь на рівні підсвідомості ви всетаки боїтесь схибити і віддатися емоціям та почуттям.
 
radchristian Дата: Вівторок, 19.02.2008, 10:10 | Повідомлення # 6
Admin
Група: Адміністратори:
Повідомлень: 152
Статус: Оффлайн
Quote (romas)
На рахунок стверджень вами і шановним адміном про те що побачення це безглуздо можу сказати одне ви сильно помиляєтесь

Шановний romas.
Я не проти побачень і не сказав, що це безглуздо. Тільки досить часто трапляться так, що після декількох побачень десь втрачається здоровий глузд.
Але чому двоє закоханих зустрічаються так, щоб було по менше людей та світла? Адже можна провести приємно час не "ховаючись"
Більшість таких побачень закінчується в ліжку та розривом в відносинах... surprised Тільки ніхто про це не думає на першому побаченні. smile віддались почуттям і тут то нашому глуздові кінець.
Я категорично проти таких побачень!

Це моя думка, але я з нею згідний!


Нужно жизнь прожить так, чтоб не было мучительно больно за бесцельно прожитые годи.
 
romas Дата: Вівторок, 19.02.2008, 16:25 | Повідомлення # 7
Рядовой
Група: Користувачі:
Повідомлень: 3
Статус: Оффлайн
Тобто на скільки я зрозумів ви пропонуєте якусь альтернативу побаченням?
За історичними данними десь в XVII-XVIII століті в вищому товаристві було неможливим щоб молода особа лишалась на одинці з чоловіком навіть, якщо це безневинна ділова розмова, обовязковим було присутність третьої людини будь це приміщення чи вулиця, можливо така система поведінки булаб принятною для вашого світогляду?
І не проводьте прямої паралелі між ліжком та розставанням, так ви показуєте, що дошлюбні інтивні стосунки це завжди розчарування і розставання, що не є правдою оскільки сучасний світ живе саме за такою схемою.
Ну і насам кінець, що робити якщо дотримуватись всіх правил і традицій і найти ту єдину, пройде час ви одружитесь і в кінці, кінців вияветься, що в інтивному плані ви не підходите один одному тобто в вашого партнера чи партнерки навіть може бути відраза до вас, що тоді терпіти і миритись, а життя то одне і прожити його хочеться якомога краще.
 
radchristian Дата: Понеділок, 25.02.2008, 19:02 | Повідомлення # 8
Admin
Група: Адміністратори:
Повідомлень: 152
Статус: Оффлайн
Коли ви купуєте телефон (наприклад), то завод який виготовляв її він дав інструкцію як користуватись. Бог, який створив людину і також дав інструкцію для життя, Біблію. І Він сказав: Тішся, юначе, своїм молодецтвом, а серце твоє нехай буде веселе за днів молодощів твоїх! І ходи ти дорогами серця свого й видінням очей своїх, але знай, що за все це впровадить тебе Бог до суду!

Quote (romas)
І не проводьте прямої паралелі між ліжком та розставанням, так ви показуєте, що дошлюбні інтивні стосунки це завжди розчарування і розставання, що не є правдою оскільки сучасний світ живе саме за такою схемою.

Не всі, але десь біля 80% так стаєтся. Я сам неодноразово бачив таких людей або зустрічався, що це бкло в їхноьму житті. Так скчасний світ живе так, але це не означає що так повинно бути. Для сучасного світу стало замало до і позашлюбних відносин, для нього в де потрібно одностатевих шлюбів (ж+ж, м+м). Сьогодні дівчина мала 15 коханців,(повідомляють в новинвх), а колись за те могли і до смертної кари приговорити. Я знаю, що більщість хлопців хочуть, щоб його дівчина не мала дошлюбних відносин і т.д. але самі хочуть вибирати саме таким шляхом.
Побачення повинні бути, щоб взнати частично партнера, але інтимних відносин ні.

Quote (romas)
Ну і насам кінець, що робити якщо дотримуватись всіх правил і традицій і найти ту єдину, пройде час ви одружитесь і в кінці, кінців вияветься, що в інтивному плані ви не підходите один одному тобто в вашого партнера чи партнерки навіть може бути відраза до вас, що тоді терпіти і миритись, а життя то одне і прожити його хочеться якомога краще.

Відраза появляється із за непрощення. І саме тоді коли твої інтимні стосунки не такі, які були з попередніми партнерами.
Чи хотві би ти отримати букат квітів на самий найдорощий і найкращий день в твоєму житті, і щоб квіти були зів'ялі чи обскубанні? Недумаю. Але так трапляється коли до шлюбу ми "роздаєм себе на право і наліво"


Нужно жизнь прожить так, чтоб не было мучительно больно за бесцельно прожитые годи.
 
nick Дата: Четвер, 28.02.2008, 18:43 | Повідомлення # 9
Рядовой
Група: Користувачі:
Повідомлень: 11
Статус: Оффлайн
Побачення потрiбнi 100%!Хiба побачення-грiх?

nick
 
radchristian Дата: Субота, 01.03.2008, 13:09 | Повідомлення # 10
Admin
Група: Адміністратори:
Повідомлень: 152
Статус: Оффлайн
Не гріх, тільки те, що стається на більшість пабаченях, це гріх.

Нужно жизнь прожить так, чтоб не было мучительно больно за бесцельно прожитые годи.
 
nick Дата: Неділя, 02.03.2008, 18:44 | Повідомлення # 11
Рядовой
Група: Користувачі:
Повідомлень: 11
Статус: Оффлайн
"але десь біля 80% так стаєтся"-прояснiть ,будь ласка,звiдки Ви почерпнули цю iнформацiю?

nick
 
radchristian Дата: Четвер, 06.03.2008, 23:00 | Повідомлення # 12
Admin
Група: Адміністратори:
Повідомлень: 152
Статус: Оффлайн
Quote (nick)
звiдки Ви почерпнули цю iнформацiю?

Подивився направо, наліво і зробив такий висновок


Нужно жизнь прожить так, чтоб не было мучительно больно за бесцельно прожитые годи.
 
radchristian Дата: Середа, 09.04.2008, 13:55 | Повідомлення # 13
Admin
Група: Адміністратори:
Повідомлень: 152
Статус: Оффлайн
Недавно почув статистику:
На Україні з 1000 пар одружених 800 розводів в перші два роки спільного життя
sad


Нужно жизнь прожить так, чтоб не было мучительно больно за бесцельно прожитые годи.
 
cinnamongirl Дата: Середа, 09.04.2008, 23:37 | Повідомлення # 14
Рядовой
Група: Користувачі:
Повідомлень: 5
Статус: Оффлайн
хммм......ц1каво, а ти з1 своею дружиною зустр1чався чи ваз зв1нчали одразу ?
 
radchristian Дата: Неділя, 13.04.2008, 01:14 | Повідомлення # 15
Admin
Група: Адміністратори:
Повідомлень: 152
Статус: Оффлайн
Quote (cinnamongirl)
хммм......ц1каво, а ти з1 своею дружиною зустр1чався чи ваз зв1нчали одразу ?

звичайно, зустрічався. Я вже писав вище, я не проти побачень, але якщо це має привести до гріха то краще не зустрічатись![


Нужно жизнь прожить так, чтоб не было мучительно больно за бесцельно прожитые годи.
 
Форум » Загальний Християнський форум » Відносини. Шлюб. Сім'я. » Побачення
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Форма входу

Погода

Пошук

Наше опитування

Ваша оцінка сайту
Всього відповідів: 200

Статистика