Християнський сайт RadChristian

Вівторок, 14.05.2024, 21:09

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Деградація суспільства - Форум | Реєстрація | Вхід

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Загальний Християнський форум » Останній час » Деградація суспільства (Признаки останього часу)
Деградація суспільства
radchristian Дата: Вівторок, 24.06.2008, 17:50 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори:
Повідомлень: 152
Статус: Оффлайн
Дивлячи на сьогоднішне суспільство, на події які відбуваються в світі, напрошується запитання: "А що буде завтра?" Чи не зробить Бог з нами те, що зробив з "першим світом", або з Содомом і Гоморою?

Декілька днів тоту в США штат Каліфорнія дозволили одностатеві шлюби. Прочитати можна тут

Чи не за такі гріхи Бог знищив Содом і Гомору? sad

В Болгарії згідно нового сімейного кодексу "громадяньські шлюби" це нормально, церква виступила проти. Читати тут


Нужно жизнь прожить так, чтоб не было мучительно больно за бесцельно прожитые годи.
 
vip Дата: Понеділок, 18.08.2008, 10:09 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Користувачі:
Повідомлень: 26
Статус: Оффлайн
згадай 24 розділ Єванглії від Матвія, нічому не дивуймося готуймося до зустрічі з Господом , очишчаймо себе smile

Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
 
radchristian Дата: Понеділок, 18.08.2008, 23:24 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори:
Повідомлень: 152
Статус: Оффлайн
Дивуватися, немає чого. Але як швидко люди забувають Творця, а звертаються до беззаконня. Все збувається на очах.

Нужно жизнь прожить так, чтоб не было мучительно больно за бесцельно прожитые годи.
 
vip Дата: Вівторок, 19.08.2008, 12:09 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Користувачі:
Повідомлень: 26
Статус: Оффлайн
я тебе чудово розумію і тільки та людина яка піде за хрестом спасеться і від нас залежить як ми це втілим в життя

Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
 
radchristian Дата: Вівторок, 19.08.2008, 13:15 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори:
Повідомлень: 152
Статус: Оффлайн
Від людини залежить його спасіння, адже Ісус Христос все зробив з своєї сторони.

Нужно жизнь прожить так, чтоб не было мучительно больно за бесцельно прожитые годи.
 
vip Дата: П`ятниця, 29.08.2008, 21:30 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Користувачі:
Повідомлень: 26
Статус: Оффлайн
так і Амінь

12 І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали. дії 4:12


Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )

Повідомлення відредагував vip - П`ятниця, 29.08.2008, 21:32
 
radchristian Дата: Середа, 21.01.2009, 16:08 | Повідомлення # 7
Admin
Група: Адміністратори:
Повідомлень: 152
Статус: Оффлайн
Сьогоднішнє суспільство знову кидає виклик для Бога тут

Нужно жизнь прожить так, чтоб не было мучительно больно за бесцельно прожитые годи.
 
ichhoos Дата: Середа, 04.02.2009, 00:03 | Повідомлення # 8
Рядовой
Група: Користувачі:
Повідомлень: 4
Статус: Оффлайн
Привіт!
Шо деградує то деградує! sad
Наші варіанти тут!!!!
 
valey Дата: Понеділок, 10.02.2014, 22:14 | Повідомлення # 9
Рядовой
Група: Користувачі:
Повідомлень: 3
Статус: Оффлайн
Суспільство завжди таким було. Ше древні Римляни казали, шо раніше було краще. Поналякували вас у ваших сектах. Нічого не розумієте лицеміри про Його Пришестя. Вже 2000 років ждете. І так і не поймете, аж поки не покаїтесь. Ясно ж сказав Ісус:-"Скоро прийду  і де труп - там орли". Сліпці глухі.
 
radchristian Дата: Понеділок, 10.02.2014, 22:24 | Повідомлення # 10
Admin
Група: Адміністратори:
Повідомлень: 152
Статус: Оффлайн
Цитата valey ()
Пришестя. Вже 2000 років ждете. І так і не поймете, аж поки не покаїтесь. Ясно ж сказав Ісус:-"Скоро прийду  і де труп - там орли". Сліпці глухі.
І що цим хочете сказати, що Ісус вже прийшов?


Нужно жизнь прожить так, чтоб не было мучительно больно за бесцельно прожитые годи.
 
valey Дата: Вівторок, 11.02.2014, 00:14 | Повідомлення # 11
Рядовой
Група: Користувачі:
Повідомлень: 3
Статус: Оффлайн
А ти шо хочеш мені показать слова апостола шо Він ше не прийшов? Чи хіба ти сам не кажеш шо Ісуc в тобі? Чи скажеш шо Ісус брехав, коли казав:-" не встигнете міст іудейських обійти як Я прийду." ?
НЕ- КОЛИ, А- ДЕ !!!  ДЕ ТРУП - ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ. Як умертвиш своє  "я" - тоді й прийде.
І не викай мені, я не більший Бога.
(а шо за секта? Я тут перший раз)
 
radchristian Дата: Вівторок, 11.02.2014, 01:59 | Повідомлення # 12
Admin
Група: Адміністратори:
Повідомлень: 152
Статус: Оффлайн
Цитата valey ()
Як умертвиш своє  "я" - тоді й прийде.
"Спочатку колоду з свого ока вийми і побачиш як вийметься тріска з ока брата"

Цитата valey ()
(а шо за секта? Я тут перший раз)
думаю - останній!


Нужно жизнь прожить так, чтоб не было мучительно больно за бесцельно прожитые годи.
 
radchristian Дата: Вівторок, 11.02.2014, 02:04 | Повідомлення # 13
Admin
Група: Адміністратори:
Повідомлень: 152
Статус: Оффлайн
Цитата valey ()
Чи скажеш шо Ісус брехав, коли казав:-" не встигнете міст іудейських обійти як Я прийду." ?
перше чим щось говорити, потрібно уважно контекст читати


Нужно жизнь прожить так, чтоб не было мучительно больно за бесцельно прожитые годи.
 
Valey_1 Дата: Середа, 12.02.2014, 14:27 | Повідомлення # 14
Рядовой
Група: Користувачі:
Повідомлень: 8
Статус: Оффлайн
Цитата radchristian ()
перше чим щось говорити, потрібно уважно контекст читати
Ти мабуть хотів сказать, шо треба ваші "прєданія" слухать?
Поможу тобі прожить так, шоб не було мучітєльно больно на Божому суді: почни казать Правду і тебе бистренько з твоєї секти випруть. Бо диявол в правді стоять не може. І служите ви не Богу,  а сатані. Ні одного слова правди в вашому вченні нема. Любе направлення вчення вашого - фальшивка. (я готовий відповісти за кожне своє слово).  Але (знаючи вашого брата) відповіді нікому не потрібні. Вас не цікавить правда (Правда). Ви її не любите. Лицеміри. Кричите шо любите Ісуса - а Правду ненавидите. Ісус є Правда. Ідолопоклонці і брехуни. Зробили з біблії бога. Кажете:-"Біблія говорить? Біблія була спочатку, Біблія була в Бозі і Біблія була Богом?". Породження єхидини. Слово Боже - це Ісус, а не біблія. А біблія - це Його образ (як і ікона, як і людина). Всяке поклоніння твориву - є гидота перед Творцем. Хто ви - ХВЄ? Будуєте башню вавилонську? Прохід на небо? Є тільки одна Башня, один Прохід:- це Ісус. За ваше лицемірство Бог придав вас безглуздому розуму. Виконуючий десятину має виконати весь закон, щоб на небо пройти. Поки тіки один законом спасся - Ісус. А ви безблагодатні куда людей ведете? Всякий дух, не сповідуючий Ісуса Господом - є дух не від Бога.
Кажеш я тобі грублю?  Я б таке зборище сатанинське ше й батогом  побив, як Ісус учив. Покайся і умертви своє "я".  І в тебе не буде проблем з гордістю. І не потрібно буде нікого банить за грубі слова. Бо коли правда звучить - то говорить Ісус. І баниш ти уже Ісуса, а не мене. Ой шоб не казав ти потім;-"Коли я банив тебе Ісус?"
 
radchristian Дата: Середа, 12.02.2014, 17:31 | Повідомлення # 15
Admin
Група: Адміністратори:
Повідомлень: 152
Статус: Оффлайн
Цитата Valey_1 ()
Ти мабуть хотів сказать, шо треба ваші "прєданія" слухать?
Передання з істинним християнством немає нічого спільного. Навіть Ісус докоряв фарисеїв за те, що вони порушували заповіді Божі через передання.

Цитата Valey_1 ()
Поможу тобі прожить так, шоб не було мучітєльно больно на Божому суді:
Мені, не треба! Якось сам справлюсь! А ти собі допоможи. 
1Тим.4:16 Уважай на самого себе та на науку, тримайся цього. Бо чинячи так, ти спасеш і самого себе, і тих, хто тебе слухає!
На себе!

Цитата Valey_1 ()
І служите ви не Богу,  а сатані. Ні одного слова правди в вашому вченні нема. Любе направлення вчення вашого - фальшивка. (я готовий відповісти за кожне своє слово).

Не тобі судити кому ми служимо! І ніхто тобі такого права не давав. Не суди і осуджений не будеш! І скажу словами з Біблії: "Нехай тобі заборонить Бог" якщо ти Біблію не вважаєш Словом Бога, тоді ти сам сказав кому ти служиш.
Я не знаю, що ти там сповідуєш, в що віриш, але прочитавши твій пост, зрозуміло, що ти ненавидиш людей. Ісус вчив любити навіть ворогів. Хоч би каплю поваги мав до незнайомих. В світі це вчать, ставитись до людей з повагою. 
9 Хто говорить, що він пробуває у світлі, та ненавидить брата свого, той у темряві досі.
10 А хто любить брата свого, той пробуває у світлі, і в ньому спотикання немає.
11 Хто ж ненавидить брата свого, пробуває той у темряві й ходить у темряві, і не знає, куди він іде, бо темрява очі йому осліпила.
(1Iван.2:9-11)

І ще: законом не може спастися ніхто, тому не знаю про який ти закон говориш.
Тобі потрібно прийняти Ісуса Христа як особистого Спасителя. попросити простити усі твої гріхи, та наповнити твоє серце любов'ю.
Він любив тих хто Його розпинали, Він помер за них! А мав владу знищити всіх в миг ока. Розбійник на хресті зрозумів, що він грішний і просив Ісуса згадати його в раю. Але інший, знаючи що через трошки помре, насміхався над Ним. Ти ким хочеш бути, тим що визнав своє неправильне життя чи тим, що оправдав себе сам? Ісус любить тебе і хоче дарувати тобі вічне життя. А від тебе залежить чи приймеш ти Його чи ні.


Нужно жизнь прожить так, чтоб не было мучительно больно за бесцельно прожитые годи.
 
Форум » Загальний Християнський форум » Останній час » Деградація суспільства (Признаки останього часу)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Форма входу

Погода

Пошук

Наше опитування

Ваша оцінка сайту
Всього відповідів: 200

Статистика